Роналду не реалізував ювілейний, 25-й пенальті в кар'єрі

Ця подія не врятувала "К'єво" від розгрому.

Огорченный Криштиану

У рамках 20 туру Серії А туринський "Ювентус" на "Альянц Стедіум" приймав "К'єво".

Завдяки голам екс-гравця донецького "Шахтаря" Дугласа Кости (13 хвилина), а також Емре Джана (45) і Даніеле Ругані (82) туринці здобули впевнену перемогу 3:0, тим самим відновивши статус-кво - посунулися від переслідувачів ("Наполі") на 9- очок.

Перемога "Старої синьйори" могла б бути значно переконливішою, якби Криштіану Роналду реалізував на 53-й хвилині пенальті. Однак голкіпер гостей Стефано Соррентіно не дозволив португальцю забити черговий гол у чемпіонаті Італії.

Цей пенальті став першим не реалізованим Роналду в складі туринського клубу.

Крім того, на рахунку португальця тепер 25 незабитих пенальті зі 139 і він наздогнав за цим сумнівним показником свого одвічного суперника з "Барселони" Ліонеля Мессі. Однак аргентинець перевершує Криштіану у відсотку нереалізації - для досягнення цифри 25 Ліонелю знадобилося лише 108 ударів.