>

Гравець допоміг своєму воротареві взяти пенальті в матчі плей-оф Кубка Азії

Збірна Ірану вийшла в чвертьфінал турніру.

Сборная Ирана

В ОАЕ триває Кубок Азії з футболу. В рамках 1/8 фіналу зустрілися збірні Ірану та Оману.

Завдяки голам Джаханбахші (32-га хвилина) і Дежага (41 - з пенальті) матч завершився перемогою іранців 2:0.

Однак для підопічних Карлуша Кейруша все могло складеться куди складніше, якби на 3-й хвилині поєдинку капітан команди Омана Ахмед Мубарак реалізував 11-метровий.

На щастя, у складі збірної Ірану є "провидець" Сердар Азмун, який чіткими вказівками допоміг воротарю команди Алірезе Бейранванду відбити цей пенальті.

Форвард жестом показав Бейранванду, куди оманець буде бити. В результаті голкіпер не посмів ослухатися лідера атак і відбив удар.

Варто зазначити, що Іран на турнірі не пропустив ще жодного м'яча. У чвертьфіналі іранці зустрінуться з командою Китаю.

Азмун провів на турнірі всі чотири гри і відзначився трьома забитими м'ячами.