>

Урвалася 239-денна безпрограшна серія "Ліверпуля" в Англійській прем'єр-лізі

Мерсисайдці програли в Манчестері.

У рамках 21-го туру Англійської прем'єр-ліги, чинний чемпіон країни "Манчестер Сіті" на "Етіхад Стедіум" приймав беззастережного лідера нинішньої першості клуб "Ліверпуль".

Захоплива зустріч завершилася мінімальною перемогою господарів - 2:1.

Під завісу першого тайму рахунок відкрив аргентинський легіонер МС Серхіо Агуеро - 1:0.

У другому таймі гості змушені були піти вперед великими силами, і на 64-й хвилині мерсисайдцям вдалася розкішна комбінація з довгими перекладами м'яча з флангу на фланг, замкнути яку вдалося з лінії воротарського майданчика Роберто Фірміно - 1:1.

Нічийний рахунок протримався 8 хвилин.

"Городяни" провели стрімку контратаку, і Лерой Сане більярдним ударом установив остаточний рахунок у матчі 2:1.

Завдяки цій перемозі "МанСіті" до чотирьох очок скоротив своє відставання від "червоних" у чемпіонаті.

Крім того, підопічні Хосепа Гвардіоли урвали безпрограшну серію "Ліверпуля" в АПЛ, яка стартувала ще в попередній першості. Нагадаємо, востаннє підопічні Юргена Клоппа програли матч АПЛ 6 травня, поступившись на "Стемфорд Брідж" "Челсі" 0:1.