>

Біатлон: норвежець Йоганнес Бо виграв спринт на етапі Кубка світу

Наші біатлоністи виступили невдало.

Йоханнес Бё

Спринтерська чоловіча гонка відкривала змагальну програму третього етапу Кубка світу з біатлону у чеському Нове Место.

Чергову перемогу в сезоні здобув норвежець Йоганнес Бо, який затратив на 10-кілометрову дистанцію з двома вогневими рубежами 23 хв 9 сек.

Другим, з відставанням 21 сек. до фінішу прийшов росіянин Олександр Логінов.

"Бронза" - у представника збірної Швеції Мартіна Понсілуома (+54 сек.).

Кращим серед українських біатлоністів був Дмитро Підручний, який також, як і лідери гонки, закінчив дистанцію без штрафних кіл. Однак уродженець Тернополя ходою програв 1:26 хв.

Артем Прима і Сергій Семенов прийшли до фінішу практично з однаковим часом, і розташувалися на 34-й і 35-й позиції відповідно. Водночас Сергій відстріляв чисто, а Артему довелося бігти один штрафний круг.

І замкнув квартет українців, з двома промахами і відставанням більш ніж 3 хвилини Артем Тищенко, який у підсумковому протоколі був 73-м.

Варто додати, що Йоганнес Бо, який очолює з великою перевагою загальний залік Кубка світу, виграв третю з трьох спринтерську гонку в сезоні.

Головний конкурент норвежця - француз Мартен Фуркад виступив у гонці невдало і з чотирма промахами розташувався в п'ятому десятку підсумкового протоколу.