>

"Реал" розгромно програв домашній матч Ліги чемпіонів

Мадридці поступилися московському ЦСКА 0:3.

ЦСКА

У заключному турі групового етапу Ліги чемпіонів мадридський "Реал" приймав на своєму полі московський ЦСКА.

Матч на "Сантьяго Бернабеу" завершився повним фіаско "королівського" клубу - 0:3.

Кадрові проблеми діючого володаря Ліги чемпіонів і відсутність турнірної мотивації ("Реал" за тур до закінчення групового етапу забезпечив собі перше місце в групі G) наклали свій відбиток на результат матчу.

Парадокс ситуації полягає в тому, що, забивши в кінцівці першого тайму два голи і збільшивши в середині другої 45-хвилинки свою перевагу, футболісти ЦСКА вдруге за одну "каденцію" зуміли обіграти "Реал". Причому зробили це армійці двічі з "сухим" рахунком (у першому матчі в Москві ЦСКА виграв 1:0).

Однак двічі обігравши діючого переможця ЛЧ і найкращу команду квартету G, московський клуб не зміг потрапити навіть у Лігу Європи, посівши останнє місце в групі.

Річ у тім, що в паралельному матчі чеська "Вікторія" обіграла також невмотивовану "Рому" (2:1) і, набравши однакову кількість очок з ЦСКА (по 7), після особистої зустрічі зайняла 3-тє місце в групі, а з ним і путівку в 1/16 фіналу Ліги Європи.