>

"Манчестер Сіті" зазнав першої поразки в чемпіонаті Англії (оновлено)

Кривдниками "містян" виступили футболісти "Челсі".

"Сити" играл элегантно, но безрезультативно

У рамках 16-го туру Англійської Прем'єр-Ліги в Лондоні на "Стемфорд Брідж" "Челсі" приймав чемпіона і лідера поточного чемпіонату – клуб "Манчестер Сіті".

Підопічні Мауріціо Саррі здобули сенсаційну перемогу з рахунком 2:0.

У двох абсолютно різних таймах був абсолютно ідентичний результат - 1:0 на користь "пенсіонерів".

У першій 45-хвилинці, маючи здебільшого ігрову й територіальну перевагу, створивши кілька стовідсоткових гольових моментів, "МанСіті" на останній хвилині тайму несподівано пропустив - відзначився Нгола Канте 1:0.

У другому таймі також несподівано гості не мали жодної переваги над суперником. По суті, не створивши жодного гольового моменту біля воріт Кепи Аррісабалагі, гості на 78-й хвилині пропустили другий гол (Давид Луїс) 2:0.

Таким чином, матчем на "Стемфорді" перервалася 21-матчева безпрограшна серія підопічних Хосепа Гвардіоли в чемпіонаті Англії, яка стартувала у квітні.

Гвардиола
Гвардиола

Водночас, завдяки осічці "містян", на перше місце в турнірній таблиці АПЛ вийшов "Ліверпуль", упевнено обігравши на виїзді "Борнмут" 4:0. Хет-триком відзначився Мохамед Салах.

Мохамед Салах

Варто додати, що мерсісайдці залишаються єдиним клубом в АПЛ, що не зазнав ще гіркоти поразки.