>

Біатлон: фінка Макаряйнен виграла спринтерську конку на етапі Кубка світу

Найкращою серед наших була Олена Підгрушна.

Кайса Мякяряйнен

На прем'єрному етапі Кубка світу нинішнього сезону з біатлону, який проходить в словенській Поклюці відбулася друга індивідуальна гонка у жінок - спринт на 7,5 кілометра з двома вогневими рубежами..

Перемогу здобула фінська спортсменка Кайса Макаряйнен. Другий час показала італійка Доротея Вірер, яка програла переможниці 15 сек., "бронза" - у француженки Жюстін Бреза, яка поступилася часом Кайсі 42 сек.

Кращою серед українок була капітан нашої збірної Олена Підгрушна, яка показала 7-й результат, Юлія Джима була 20-ю. Валя Семеренко, для якої спринт був дебютною гонкою нинішнього сезону, показала 25-й час, Анастасія Меркушина на фініші була 46-ю і Юлія Журавок - 85-ю.

Додамо, що Меркушина і Журавок не потрапили на старт завтрашнього персьюту.

Варто зазначити, що Джима вийшла на старт у жовтій майці лідера загального заліку, як переможниця першої індивідуальної жіночої гонки сезону.