>

Чемпіони світу-2018 сенсаційно програли матч Ліги націй (оновлено)

Голландці обіграли збірну Франції 2:0.

У Роттердамі на стадіоні "Де Кейп" чинні чемпіони світу французи у своєму завершальному матчі Ліги Націй зустрічалися з командою Голландії.

Поєдинок завершився беззастережною перемогою господарів 2:0.

З перших хвилин футболісти збірної Голландії взяли під свій контроль м'яч і почали чинити тиск на ворота Уго Льоріса.

Своєю чергою, підопічні Дідьє Дешама почали поєдинок надмірно академічно, віддали ініціативу супернику і почали грати на результат. Зазначимо, нічия французьку команду цілком влаштовувала.

Потрібно визнати, що незважаючи на відчутну територіальну перевагу в першому таймі, гостроти біля воріт гостей підопічні Роналда Кумана створили вкрай мало.

Лише на передостанній хвилині тайму, скориставшись неузгодженими діями оборони гостей під час закидання м'яча в штрафний майданчик, господарі створили гольовий момент, реалізувати який з другої спроби вдалося Джорджиніо Вейналдуму 1:0.

Друга половина зустрічі протікала в тому самому руслі, що і перші 45 хвилин.

Чемпіони світу були пасивні та інертні. Антуан Грізманн і Кіліан Мбаппе абсолютно розчинилися на футбольному полі.

На тлі бляклої гри суперника футболісти збірної Голландії мали вигляд не номінальних, а абсолютних господарів матчу.

Кращий гравець у складі гостей - Льоріс неодноразово рятував команду від справжнього розгрому.

Але і Уго не в змозі був врятувати команду, коли Мемфіс Депай на 90+4 хвилині пробивав пенальті 2:0.

Збірна Франції перервала свою 15-матчеву безпрограшну серію.

Своєю чергою, голландці перервали свою 10-річну безвиграшну серію в протистоянні з французами.

У групі А1 залишилося провести завершальний матч. 19 листопада в Гельзенкірхені збірна Німеччини спробує "стукнути дверима" у поєдинку з голландцями.

Перед цим матчем в активі французів 7 очок, на очко менше у голландців, і на останньому місці остаточно розташувалися німці, в активі яких лише очко.