Збірні Хорватії та Іспанії видали драматичний матч у Лізі націй (оновлено)

Іспанці зазнали другої поразки поспіль у турнірі.

У Загребі в рамках 5-го туру Ліги націй збірна Хорватії приймала лідера групи А4 команду Іспанії.

Матч завершився адреналіновою перемогою хорватів 3:2.

Господарі дуже активно почали поєдинок, прагнучи реваншу за розгромну і принизливу (0:6), як для фіналіста останнього Чемпіонату світу, поразку в першому матчі цих команд в Ельче.

Локомотивом атак хорватів виступив Іван Перишич, який за перші чверть години створив три небезпечні моменти біля воріт Давіда Де Хеа.

Упродовж перших 35 хвилин ігрового часу господарі виглядали цікавіше.

Підопічні Луїса Енріке, своєю чергою, були інертними і надмірно академічними. Лише в останні 10 хвилин гості заволоділи територією, але небезпечних моментів так і не створили, завдавши за весь тайм лише один удар у площину воріт.

Початок другої половини зустрічі був продовженням кінцівки першого тайму - іспанці взяли під контроль м'яч, практично не загрожуючи воротам Ловре Калініча.

На 54-й хвилині поєдинку помилка захисника Роберто призвела до виходу Андрія Крамарича один на один з Де Хеа - хорват холоднокровно переграв голкіпера 1:0.

Лише через дві хвилини іспанці за рахунок швидкої багатоходівки відновили рівновагу в рахунку (Дані Себальос) 1:1.

Гра певний час тривала на зустрічних курсах, але потім ініціативу перехопили гості. І в момент, коли іспанці почали домінувати на полі, хорвати знову вийшли вперед - на 69-й хвилині під час розіграшу кутового удару Лука Модрич вклав м'яч у голову Тіну Едваю 2:1.

Через 3 хвилини Анде Ребич міг остаточно вирішити результат поєдинку, "викотившись" на рандеву з Де Хеа, проте голкіпер виграв своєрідний буліт.

За чверть години до завершення матчу іспанці зобов'язані були знову зрівнювати рахунок, але Альваро Мората з двох метрів головою примудрився не забити. А через хвилину білоруський арбітр Олексій Кульбяков вигадав пенальті у ворота хорватів, який чітко реалізував Серхіо Рамос 2:2.

За час, що залишився до фінального свистка, суперники неодноразово мали можливості забити гол.

Розв'язка наступила на 90+3 хвилині - знову відзначився крайній захисник Едвай 3:2.

У збірної Іспанії просто не залишалося часу на штурм у відповідь.

18 листопада на "Уемблі" відбудеться заключний матч у групі А4, в якому англійці прийматимуть хорватів.

Примітно, що перед цим поєдинком шанси виграти групу мають усі три команди - іспанці, які всі свої матчі провели, набрали 6 очок, і по 4 в активі в англійців і хорватів.

Підопічних Луїса Енріке влаштовує лише нічийний результат на "Уемблі".