Збірна Катару сенсаційно обіграла учасника ЧС-2018

Збірна Швейцарії першою з європейських країн зустрілася з командою, яка буде приймати ЧС-2022.

Афиф открывает счет в матче

У Лугано відбувся товариський поєдинок між збірними Швейцарії та Катару.

Команда Швейцарії, яка грала на останньому Чемпіонаті світу в 1/8 фіналу і яка в цей час є однією з найперспективніших команд Європи, сенсаційно поступилася з рахунком 0:1.

У першому таймі гра була відносно рівною - команди створили по одному гольовому моменту, але своїми шансами не скористалися.

У другій половині зустрічі підопічні Володимира Петковича з перших хвилин почали тиснути на ворота збірної Катару, і здавалося, що забитий гол - це лише питання часу.

І на 86-й хвилині цей час настав - гол було забито, але не в ті ворота, в які очікувалося.

У середині поля з м'ячем забарилися швейцарські захисники, відбулося перехоплення і контратака катарців, яка завершилася виходом один на один Акрама Афіфа 0:1.