>

Розкішний гол Роналду не врятував "Ювентус" від поразки в матчі проти "МанЮнайтед" у Лізі чемпіонів

"Стара синьйора" зазнала першої поразки в сезоні.

Криштиану Роналду

У рамках 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів у Турині "Ювентус" приймав "Манчестер Юнайтед".

Матч завершився несподіваною і нелогічною, зважаючи на події, що відбувалися на полі, поразкою господарів 1:2.

Перший тайм пройшов у відносно рівній боротьбі з незначною перевагою "Ювентуса". При цьому гольових моментів суперники практично не створили.

У домінуючому стилі "бьянконері" почали і другу половину зустрічі, проте до середини тайму підопічні Массіміліано Аллегрі по-справжньому так і не потривожили ворота Давіда Де Хеа.

А на 65-й хвилині Леонардо Бонуччі і Криштіану Роналду на двох створили справжній футбольний шедевр. Перший - віддав чудову передачу метрів на сорок, другий - цю передачу на швидкості в один дотик з льоту втілив у гол 1:0 - перший гол Роналду за "Ювентус" у ЛЧ.

Після пропущеного гола підопічні Жозе Моуріньо не просто прокинулися, скоріше навпаки - футболісти "Ювентуса" ще додали. Гольові моменти біля воріт МЮ посипалися пачками. Але господарям не вдалося вбити інтригу в матчі. За що в кінцівці поєдинку поплатилися двома пропущеними м'ячами. Обидва голи манкуніанці забили після стандартів. Спочатку Хуан Мата хвацько обвів стінку при виконанні штрафного (86-та хвилина) 1:1.

А на останній хвилині матчу стандарт від Ешлі Янга завершився безглуздим автоголом Бонуччі 1:2.

"Ювентус" зазнав першої поразки в сезоні в офіційних матчах.