>

У чемпіонаті України з футболу з'явився черговий підозрілий матч

ФК "Суми" програв "Колосу" 0:6.

Увагу спортивної громадськості привернув поєдинок 12-го туру Першої ліги чемпіонату України з футболу між ФК "Суми" і "Колосом", який завершився розгромом господарів 0:6.

У деяких епізодах футболісти "Сум" підозріло дивно захищалися проти команди з Ковалівки. До того ж голкіпер господарів Артем Штанько на 32-й хвилині демонстративно перервав атаку гостей руками за межами власного штрафного майданчика, за що рефері поєдинку показав Роману пряму червону картку.

Відзначимо, "Колос" бореться за вихід в Українську Прем'єр-лігу - після 12 турів команда з Ковалівки займає друге місце в турнірній таблиці Першої ліги.

ФК "Суми", своєю чергою, благополучно розташувався в середині таблиці, практично ні на що не претендуючи і особливо нічим не ризикуючи.

Нагадаємо, влітку правоохоронні органи провели хвилю обшуків у справі про договірні матчі в чемпіонатах України.

Обшуки проходили у гравців, агентів і суддів в 11 областях України.