>

Португальці не помітили відсутності Роналду в матчі Ліги націй проти поляків

Збірна Португалії обіграла на виїзді команду Польщі 3:2.

Бернарду Силва (справа) и Роберт Левандовски

У третьому турі Ліги націй у групі 3 Ліги А збірна Польщі в Хожуві на стадіоні "Шльонський" приймала команду Португалії і поступилася 2:3.

За відсутності Криштіану Роналду, який прийняв рішення тимчасово призупинити виступи за збірну, наставник португальців Фернанду Сантуш вирішив якість замінити кількістю і випустив на поле відразу трьох Сілв - Бернарду, Рафу і Андре.

І всі вони взяли безпосередню участь у взятті воріт Лукаша Фабянського.

Однак відкрили рахунок у поєдинку поляки - дебютним голом за збірну відзначився Кшиштоф Піонтек (18-та хвилина) 1:0.

Після пропущеного гола за справу взялися Сілви.

Спершу на 32-й хвилині Андре зрівняв рахунок 1:1.

За дві хвилини до перерви захисник господарів Каміл Глік у боротьбі з Рафою Сілвою зрізав м'яч у власні ворота 1:2.

А в дебюті другого тайму Бернарду Сілва збільшив перевагу своєї команди 1:3.

Гол Якуба Блащиковського (77) не врятував поляків від першої за 5 років домашньої поразки в офіційних матчах 2:3.

Своєю другою перемогою в Лізі націй збірна Португалії зміцнила лідерство в групі А3, на 5 очок випереджаючи своїх суперників - поляків та італійців, які відіграли свій очний поєдинок першого туру внічию 1:1.