>

Матч усього першого кола АПЛ "Ліверпуль" - "Манчестер Сіті" закінчився непередбачуваним результатом

Мерсисайдці й "містяни" голів не забили.

Пеп Гвардиола и Рияд Марез

У рамках 8-го туру Англійської Прем'єр-Ліги "Ліверпуль" на "Енфілді" приймав чемпіона країни – "Манчестер Сіті".

Поєдинок двох лідерів поточної першості завершився несподіваною безгольовою нічиєю 0:0.

Попри брак голів у матчі, гра минула на одному диханні та не залишила байдужим нікого.

Невелика кількість гольових моментів пояснюється тим, що "шахову партію" розписували два висококласні гросмейстери – Юрген Клопп і Хосеп Гвардіола.

Спочатку перевага була в господарів. Однак найреальніший шанс забити гол мали гості, коли на 86-й хвилині рефері поєдинку Мартін Аткінсон призначив пенальті у ворота гостей за неакуратний підкат у виконанні Вірджіла ван Дейка проти Лероя Сане.

Ріяд Марез послав м'яч вище воріт.

Після восьми турів в АПЛ тривладдя - по 20 очок в активі МС, "Ліверпуля" і лондонського "Челсі", який на виїзді обіграв Саутгемптон 3:0.