>

Дарина Білодід очолила світовий рейтинг дзюдоїсток у своїй ваговій категорії

Бронзовий призер ЧС Георгій Зантарая піднявся з дев'ятого місця на шосте.

Міжнародна федерація дзюдо (IJF) оновила світовий рейтинг дзюдоїстів після закінчення чемпіонату світу, який завершився в Баку. В оновленому рейтингу українка Дарина Білодід піднялася на дві позиції у ваговій категорії до 48 кг і займає перше місце в списку.

Про це повідомляє Федерація дзюдо України.

Бронзовий призер останнього чемпіонату у вазі до 66 кг Георгія Зантарая піднявся на три позиції і посідає шосте місце.

У рейтингу в різних вагових категоріях є ще 10 чоловіків і чотири жінки:

• 60 кг - Артем Лесюк - 60 місце (556 очок)
  • 66 кг - Богдан Ядов - 43 (1052)
  • 73 кг - Артем Хомула - 36 (1218), Дмитро Канівець - 54 (844)
  • 81 кг - Сергій Кривчач - 61 (624)
  • 90 кг - Кеджау Ньябалі - 41 (1018)
  • 100 кг - Антон Савицький - 40 (968), Данило Гуцол - 70 (420)
  • +100 кг - Олександр Гордієнко - 18, Станіслав Бондаренко - 27 (1595), Яків Хаммам - 48 (877)
  • 48 кг - Марина Черняк - 16 (2310)
  • 78 кг - Анастасія Турчин - 10 (3113)
  • +78 кг - Єлизавета Каланіна - 11 (3108), Галина Тарасова - 22 (1664).

Дзюдоїсти, які зайняли перші місця на чемпіонаті світу, отримали по 2000 очок, срібні призери турніру збільшили свій рахунок на 1400 очок, а бронзові призери - на 1000 очок.

Нагадаємо, українка Дарина Білодід у ваговій категорії до 48 кг виграла золоту медаль на чемпіонаті світу в Баку. У фіналі Білодід здобула чисту перемогу - іпоном над чинною чемпіонкою світу Фуною Тонакі з Японії.