>

"Динамо" удев'ятьох здолало в київському дербі "Арсенал"

"Динамівці" вибороли важку перемогу 1:0.

У рамках 10-го туру Української Прем'єр-ліги відбулося київське дербі між "Арсеналом" і "Динамо".

Номінальними гостями виступали "динамівці", які і здобули мінімальну перемогу 1:0.

Перемогу підопічним Олександра Хацкевича приніс точний удар Міккеля Дуелунда на 35-й хвилині. Відзначимо, данський легіонер "Динамо" вперше вийшов у стартовому складі своєї нової команди.

Додамо, "динамівці" закінчили поєдинок удев'ятьох - на 53-й хвилині за фол останньої надії було вилучено голкіпера Георгія Бущана, а за 15 хвилин до фінального свистка арбітр поєдинку Микола Балакін показав пряму червону картку захиснику Артему Шабанову.

Після червоної картки Шабанова за суперечки з рефері на трибуни було відправлено і наставника "Динамо".

Однак "Динамо" вдалося відстояти мінімальну перемогу і скоротити до 4-х очок своє відставання від лідера першості - донецького "Шахтаря", який на виїзді розгромив львівські "Карпати" 6:1.