>

У чемпіонаті Іспанії Реал і Барселона сенсаційно синхронно програли

Обидві команди зберегли за собою лідерство в Ла Лізі.

У рамках 6-го туру Ла Ліги каталонська "Барселона" зустрічалася на виїзді з "Леганесі" і програла 1:2.

Каталонці виграли перший тайм (Коутіньйо, 12), однак упродовж двох хвилин у другій половині матчу пропустили два голи (Ель-Жар, 52 і Оскар Родрігес, 53).

Відзначимо, чемпіон Іспанії втратив 5 очок в останніх двох турах - у попередньому матчі Ла Ліги "Барселона" зіграла внічию в каталонському дербі з "Жироною" 2:2.

Осічкою "Барси", яка зіграла свій матч на дві години раніше, не зміг скористатися мадридський "Реал", який проводив свій поєдинок у Севільї проти однойменного клубу.

Підопічні Хулена Лопетеги потрапили в першому таймі під каток севільцям, пропустивши три м'ячі. Другий тайм залишився "сухим" для обох команд - підсумкові 0:3 для володаря Ліги чемпіонів трьох останніх сезонів.

Незважаючи на синхронні поразки "Барселони" і "Реала", ці дві команди залишилися на чолі турнірної таблиці Ла Ліги, набравши по 13 очок.

Завдяки своїй перемозі над "Уескою" 3:0, на відстань атаки до лідерів підібралося мадридське "Атлетіко" (11 очок).

У найближчу суботу в Мадриді відбудеться дербі двох фіналістів останнього розіграшу Суперкубка УЄФА.