>

Ікарді визнано автором найкращого голу першого туру Ліги чемпіонів

"Інтер" переміг "Тоттенгем" 2:1.

Капітана міланського "Інтеру" Мауро Ікарді визнано автором найкращого голу першого туру Ліги чемпіонів за версією вболівальників, повідомляє прес-служба УЄФА.

Зазначимо, гол Мауро був таким самим красивим, як і важливим, дозволивши міланському клубу на 86-й хвилині зрівняти рахунок у поєдинку з лондонським "Тоттенгемом".

Гол капітана команди надихнув "Nerazzurri" на фінальний штурм воріт суперника, в результаті якого Матіас Весіно на 90+2 хвилині забив переможний гол 2:1.

Крім Ікарді, на звання автора найкращого гола претендували форварди "Барселони" Усман Дембеле і "Реалу" Маріано Діас, а також півзахисник "Баварії" Ренату Санчеш.

Нагадаємо, найкращим гравцем тижня в Лізі чемпіонів визнали капітана "Барселони" Ліонеля Мессі.