>

Україна в гостях програла Чорногорії у відборі на баскетбольний ЧС-2019

У нашої збірної залишаються шанси потрапити в фінал турніру.

У матчі групового турніру відбірного етапу Чемпіонату світу-2019 чоловіча баскетбольна збірна України зустрічалася в Подгориці з командою Чорногорії.

Після перемоги над Іспанією в Києві підопічні Євгена Мурзіна сприймалися як очевидні фаворити матчу з балканцями, однак катастрофічний старт у заключній чверті поєдинку, в результаті якого різниця в рахунку за кілька хвилин з -4 збільшилася до -16 привів у підсумку до поразки нашої збірної 84:90 (13:16, 27:29, 18:17, 26:28).

Після цієї поразки Україна опустилася на 5-те місце в своїй групі і її шанси на вихід на ЧС-2019 суттєво знизилися.

На груповому етапі українська збірна ще проведе матчі з командою Іспанії (на виїзді), Чорногорією (вдома) і Словенією (двічі).