>

Футбольний суддя підробив протокол, щоб пояснити вилучення гравця в матчі

Наших звичаїв вони не цураються

Хельги Олафссон

В ісландському футболі вибухнув скандал навколо матчу третього дивізіону чемпіонату країни між "Хугінном" і "Волсунгуром", повідомляє fotbolti.net.

Поєдинок відбувся 17 серпня і завершився перемогою господарів 2:1.

У кінцівці поєдинку, за рахунку 1:0 на користь "Волсунгура", арбітр Хельгі Олафссон видалив захисника гостей, нібито за другу жовту картку, хоча лайнсмени і четвертий суддя намагалися пояснити арбітру, що гравець "Волсунгура" до цієї хвилини не мав попередження.

Однак Олафссон свого рішення не скасував.

У решту часу господарі на 89 і 90+5 хвилині забили два м'ячі і виграли зустріч.

Після поєдинку Хельгі мав труднощі із заповненням протоколу - як пояснити, за що був вилучений гравець гостей.

Йому на допомогу прийшла футбольна асоціація Ісландії, яка дала Олафссону просту, але чітку пораду - скласти фальшивий протокол, що арбітр і зробив.

Зі свого боку, ісландська ФА прийняла фальшивий звіт, хоча і знала, що арбітр вчинив не відповідно до закону.

Тепер "Волсунгур" наполягає на переграванні останніх 6 хвилин матчу, але ФА не збирається йти клубу назустріч і виправляти несправедливість.

"Волсунгур" за два тури до кінця чемпіонату займає четверте місце, відстаючи від другого місця на 2 очки. Саме перші дві команди отримають право на підвищення в класі.