>

Збірна України здобула другу перемогу в Лізі націй (оновлено)

Підопічні Андрія Шевченка набрали стовідсотковий результат на екваторі групового турніру

Матчем збірних України та Словаччини в Лізі націй стартував другий тур.

Поєдинок відбувся на "Львів Арені" за порожніх трибун і завершився важкою мінімальною перемогою нашої команди 1:0.

Єдиний м'яч під завісу поєдинку з пенальті забив Андрій Ярмоленко.

Команди продемонстрували насамперед прагматичний футбол, у якому результат превалював над видовищністю.

Перший тайм завершився практично без моментів, якщо не брати до уваги дальні удари Тараса Степаненка та Ярослава Ракицького, а також спробу засмутити суперника Романа Яремчука.

У словацької команди перспективними можна відзначити неточні удари Адама Немеца і Володимира Вайсса.

Друга половина зустрічі мало чим відрізнялася від перших 45-ти хвилин.

Долю поєдинку вирішив епізод на 80-й хвилині, у якому неакуратно у власному штрафному майданчику зіграв захисник гостей Мілан Шкріньяр, виставивши руку в боротьбі з Віктором Циганковим.

Рефері матчу Тасос Сідіропулос без вагань указав на 11-метрову позначку.

Ярмоленко був точний - 1:0.

Після двох турів у групі В1 підопічні Андрія Шевченка із шістьома набраними очками впевнено очолили пелотон.

Оновлення. У післяматчевому інтерв'ю телеканалу "Футбол 1" головний тренер збірної України Андрій Шевченко зазначив, що в матчі проти такого суперника потрібно було, насамперед, терпіти й не ризикувати.

"Готували хлопців до такої гри, тому я вдячний гравцям, які серйозно поставилися до матчу. Після складного матчу з Чехією було дуже важливо відновитися і поміняти стиль. Тут потрібно було терпіти, не ризикувати", - заявив наставник нашої збірної.

"Просили грати компактно, швидко повертатися назад і шукати свій шанс. Добре, що футболісти правильно виконували установку на гру. Персоналії? Давайте тішитися перемогою, а інше потім. Ми перемогли, і це головне", - додав Шевченко.