>

Тенісистка була оштрафована на US Open за те, що роздяглася на корті

Алізе Корне програла Юханні Ларссон

У матчі першого раунду Відкритого чемпіонату США з тенісу, що триває в Нью-Йорку, 31-ша ракетка світу, француженка Алізе Корне отримала попередження від судді за те, що зняла футболку на корті.

У матчі уродженки Ніцци проти представниці Швеції Юхан Ларссон була призначена 10-хвилинна кліматична перерва, спричинена спекою.

Повернувшись на корт, француженка виявила, що одягла футболку задом наперед, і вирішила швидко виправити це.

У результаті Корне була попереджена за неспортивну поведінку й почала оскаржувати це рішення.

Варто зазначити, що покарання тенісистки спричинило суперечки про подвійні стандарти на US Open.

Зокрема, колишній капітан збірної Великобританії в Кубку Федерації Джуді Маррей у своєму "твітері" нагадала, що чоловіків не попереджають, якщо вони переодягаються на корті.

Додамо, що Корне в поєдинку проти Ларссон зазнала поразки з рахунком 6:4, 3:6, 2:6.