>

"Динамо" програло в Амстердамі, але зберегло шанси на вихід у груповий етап ЛЧ (оновлено)

Кияни поступилися "Аяксу" 1:3.

Игроки "Аякса" после матча

У першому матчі раунду плей-оф кваліфікації Ліги Чемпіонів київські "динамівці" в Амстердамі на "Йохан Кройф Арена" зазнали болючої поразки від місцевого "Аякса" 1:3.

Чи не в першій атаці підопічні Еріка тен Хага відкрили рахунок у матчі - після удару Донні ван де Бека грубу помилку зробив голкіпер киян Денис Бойко 0:1.

Невдалий початок не збентежив гостей, після каскаду кутових ударів захисник Томаш Кендзьора на 16-й хвилині вміло зіграв на добиванні і зрівняв рахунок 1:1. Співавтором голу сміливо можна назвати колегу по амплуа польського легіонера "Динамо" – угорця Томаша Кадара, який виграв верхову дуель у голландців і завдав точного удару головою по воротах Андре Онана.

Після пропущеного гола голландці накрутили темп і швидкісними командними діями притисли гостей. Оборона киян завалилася, чим вміло скористався суперник.

На 35-й і 43-й хвилинах Хакім Зієх і Душан Тадич забили по м'ячу 1:3.

У другому таймі гра дещо вирівнялася. Господарі грали по результату. При цьому контролюючи перебіг поєдинку.

Двічі ворота Бойко трясла штанга після ударів Клаас-Ян Хунтелар і того ж Зієха.

Були моменти й у киян. Однак рахунок першого тайму не змінився.

Поразкою в Амстердамі "Динамо" поставило себе в непросту ситуацію щодо виходу в груповий етап ЛЧ.

Поєдинок у відповідь - 28 серпня на НСК "Олімпійський".

Оновлення.

У двох інших поєдинках раунду плей-оф кваліфікації Ліги Чемпіонів ще одне "Динамо", зі столиці Хорватії - Загреба, зіграло в Берні внічию з місцевим "Янг Бойз" 1:1.

Як і київське, загребське "Динамо" пропустило гол уже на 2-й хвилині (Кевін Мбабу). Однак під завісу першої половини зустрічі хорвати зусиллями Міслава Оршіча зуміли рахунок зрівняти.

Чемпіон Угорщини - клуб "МОЛ Віді" (колишній "Відеотон") з міста Секешфехервар приймав чемпіона Греції - АЕК.

Матч вийшов бойовим у всіх сенсах. Команди завдали на двох 27 ударів по воротах, при двох видаленнях (по одному в кожній з команд).

На 34-й хвилині рахунок відкрили гості (Віктор Клонарідіс) 0:1.

На початку другого тайму Анастасіос Бакасетас подвоїв перевагу афінського клубу 0:2.

На 67-й хвилині Данко Лазович скоротив відставання угорців у рахунку 1:2.