>

Селезньова за плювок у суперника вилучили з поля в матчі чемпіонату Туреччини (оновлено)

Євген Селезньов отримав пряму червону картку

Евгений Селезнев

У матчі другого туру турецької Суперліги клуб українського легіонера Євгена Селезньова "Акхісар Беледієспор" приймав "Різеспор".

Поєдинок завершився нічиєю 1:1.

Матч в Акхісар був відзначений видаленням Селезньова на 45+3 хвилині. Причиною покарання послужив неспортивний учинок українця, коли він плюнув у суперника.

При цьому арбітр скористався відеоповтором і показав Євгенові пряму червону картку.

Варто зазначити, що до моменту видалення господарі програвали 0:1, проте в другому таймі, граючи в меншості, зуміли рахунок зрівняти 1:1.

Головний тренер "Акхісара" Сафет Сушич після матчу заявив, що його клуб має намір покарати українця за епізод з плювком.

"Це була реакція Селезньова на епізод зі стиком, що трапився за 2-3 хвилини до видалення. Але тепер усе під контролем. Ми отримали очко, але будемо покарані, і це погано. На жаль, нам доведеться покарати Селезньова. Але це буде показово для всього турецького футболу. З системою VAR тепер усе під контролем, ця система поліпшить наш футбол", - цитує тренера skor.sozcu.com.tr.