>

І друге українсько-російське протистояння на Мастерсі в Цинциннаті виграла наша тенісистка

Леся Цуренко обіграла Катерину Макарову 7:6, 6:2.

Леся Цуренко

У третьому раунді тенісного турніру Цинциннаті Мастерс, що належить до серії WTA Premier 5 з призовим фондом близько 2,9 млн дол., друга ракетка України Леся Цуренко в двох сетах перемогла росіянку Катерину Макарову 7:6 (7-5), 6:2.

Леся провалила старт матчу, поступаючись у першому сеті після шести зіграних геймів 1:5. Однак зуміла зрівняти рахунок і перевести сет на тай-брейк, де, також поступаючись 3-5, змінила хід тай-брейка і виграла 7-5.

Програний перший сет надломив росіянку, і вона не зуміла чинити опір нашій тенісистці.

У чвертьфіналі Леся Цуренко зіграє з переможницею зустрічі Ешлі Барті (Австралія) - Сімона Халеп (Румунія).

Нагадаємо, у другому раунді турніру Цинциннаті Мастерс перша ракетка України Еліна Світоліна (5-та сіяна) у важкому поєдинку перемогла росіянку Світлану Кузнєцову 7:6 (7-1), 4:6, 6:4.