>

"Барселона" виграла Суперкубок Іспанії (оновлено)

Каталонці обіграли "Севілью" 2:1.

Відбувся матч на Суперкубок Іспанії, в якому "Барселона" як переможець Ла Ліги і володар Кубка Іспанії, зустрічалася з фіналістом Кубка - "Севільєю".

Варто зазначити, що матч такого калібру вперше було зіграно за межами Іспанії - в марокканському Танжері.

Рахунок на 9-й хвилині відкрив футболіст "Севільї" Пабло Сарабія 0:1.

Лише під завісу першого тайму каталонці зуміли зрівняти рахунок - після виконаного Ліонелем Мессі штрафного удару, на добиванні вдало зіграв Жерар Піке 1:1.

У другому таймі підопічні Ернесто Вальверде зуміли дотиснути суперника і, завдяки голу Усмана Дембеле на 78-й хвилині (2:1), утринадцяте у своїй історії вибороли Суперкубок Іспанії.

Додамо, що для нового капітана "Барси" - Мессі цей трофей став 33-м у складі "синьо-гранатових" і аргентинець став найтитулованішим гравцем каталонського клубу в історії.

Ліонель Мессі й Андрес Іньєста

Раніше Ліонель ділив перше місце за цим показником з колишнім капітаном каталонців Андресом Іньєстою, у обох було по 32 титули.

Нагадаємо, що найтитулованішим футболістом у світі є захисник ПСЖ, бразилець Дані Алвес, який виграв 38 трофеїв.