>

"Манчестер Сіті" з перемоги над "Арсеналом" почав захист чемпіонського титулу (оновлено)

МС переграв лондонців 2:0

Гол Рахима Стерлинга

Перший тур Англійської Прем'єр-Ліги відразу подарував уболівальникам великий матч.

У Лондоні на спортивній арені "Емірейтс" "Арсенал" приймав чемпіонів Англії – клуб "Манчестер Сіті".

Підопічні Хосепа Гвардіоли в домінантному стилі здобули перемогу 2:0.

У перші чверть години футболісти "Сіті" придушили суперника своєю активністю. Як результат - гол Рахіма Стерлінга, забитий англійцем на 15-й хвилині 0:1.

Надалі на один небезпечний момент господарів гості відповідали трьома.

Незважаючи на помітну перевагу "МанСіті", футболісти "Арсеналу" не мали вигляду приречених, навіть після того, як на 64-й хвилині Бернардо Сілва подвоїв перевагу чемпіонів Англії 0:2.

Однак виконавчої майстерності підопічних Унаї Емері не вистачило для того, щоб реанімувати інтригу в поєдинку.