>

Матчем "Манчестер Юнайтед" - Лестер в Англії стартувала Прем'єр-Ліга (оновлено)

"Червоні дияволи" виявилися сильнішими 2:1

Радость Жозе Моуриньо

27-й сезон Англійської Прем'єр-Ліги вперше в її історії стартував п'ятничним матчем - на рідному "Олд Траффорд" 20-разовий чемпіон Англії і 13-разовий переможець АПЛ – клуб "Манчестер Юнайтед" брав тріумфатора АПЛ сезонів 2015/16 - клуб "Лестер Сіті".

Відзначимо, "Юнайтед" незмінно вигравав свій перший матч сезону Прем'єр-Ліги 17 років поспіль.

Яскраво "червоні дияволи" стартували і на цей раз, на 2-й хвилині заробивши 11-метровий після неакуратної гри рукою захисника гостей Даніеля Амартія у власному штрафному майданчику.

Поль Погба був убивчо спокійний і, що головне, точний час пробиття пенальті 1:0.

Поль Погба
Поль Погба

Швидкий гол в матчі розкрив гру, яка пішла на зустрічних курсах. При цьому футболісти "Лестера" виглядали краще. На 29-й хвилині лише майстерність Давида Де Хеа врятувало "МанЮнайтед" від голу.

Якісно і видовищно команди провели і другу половину зустрічі.

На моменти Хуана Мати і Ромелу Лукаку гості відповіли епізодами за участю Демарея Грей і Джеймі Варді.

Здавалося, на 83-й хвилині дебютний гол Люка Шоу в 67-й грі за "червоних дияволів" (2:0) остаточно заспокоїть гру.

Люк Шоу
Люк Шоу

Однак гол Варді на 90 + 2 хвилині (2:1) перетворив кінцівку матчу в лотерею, в якій щасливий квиток дістався підопічним Жозе Моурінью.