>

Українець Хачеріді допоміг ПАОКу обіграти московський "Спартак" у першому матчі кваліфікації Ліги Чемпіонів

Греки переграли москвичів з рахунком 3:2.

ПАОК

У третьому кваліфікаційному раунді Ліги Чемпіонів грецький ПАОК у Салоніках приймав московський "Спартак" і здобув супервольову перемогу 3:2.

На 17-й хвилині гості, завдяки точним ударам Попова і Промеса впевнено вели в рахунку 0:2.

Однак ще до перерви господарі не тільки відновили статус-кво, але й вийшли вперед 3:2.

Варто зазначити, що в стартовому складі ПАОКа вийшов і відіграв весь матч екс-захисник київського "Динамо" Євген Хачеріді.

Також в основі грецького клубу вийшов колишній гравець одеського "Чорноморця" та дніпропетровського "Дніпра" Лео Матос.