>

Селезньов з "Акхісаром" виграв Суперкубок Туреччини

Українець став ключовим гравцем зустрічі.

Український форвард Євген Селезньов приніс перемогу "Акхісару" в поєдинку за Суперкубок Туреччини. Команда українця в серії пенальті обіграла "Галатасарай" (1:1, 5:4 у серії пенальті).

Нападник збірної України став ключовим гравцем зустрічі, зазначає SportArena. Селезньов відкрив рахунок на п'ятій хвилині поєдинку, виявившись спритнішим за всіх на добиванні, обігравши захисника і воротаря.

"Галатасарай" рахунок зрівняв на 79-й хвилині, після чого гра перейшла в доданий час, а слідом за нею - і в серію пенальті.

Селезньов і в серії 11-метрових ударів виявився точним, забивши п'яте пенальті. Удар українця виявився вирішальним.

Це другий трофей для "Акхісара" і Селезньова. У минулому сезоні вони стали володарями Кубка Туреччини, обігравши у фіналі "Фенербахче" (3:2).

Українець виступає за "Акхісар" із початку року, перейшовши на правах вільного агента з "Карабюкспору". Відтоді він зіграв у 23 поєдинках, у яких відзначився 11 голами.