>

Матчем за Суперкубок між "Манчестер Сіті" й "Челсі" в Англії офіційно стартував новий сезон

"Манчестер Сіті" в домінантному стилі переміг "Челсі" 2:0.

У Лондоні, на арені "Вемблі" відбувся матч за Суперкубок Англії, в якому чемпіон країни - клуб "Манчестер Сіті" зустрічався з володарем Кубка - лондонським "Челсі".

За відсутності низки провідних гравців, спричиненої минулим Чемпіонатом світу-2018, проте основні склади команд мали досить переконливий вигляд.

Варто зазначити, що чотири останні сезони чемпіон Англії незмінно програвав матч Ком'юніті Шілд, як ще називають Суперкубок Англії. І футболісти "Манчестер Сіті" з перших хвилин спробували закласти базис, який би їм дав змогу в підсумку порушити неприємну для переможця Англійської Прем'єр-Ліги традицію - перевага "містян" у дебюті поєдинку була очевидною.

Як закономірний підсумок - гол Серхіо Агуеро на 13-й хвилині 1:0. Додамо, цей гол аргентинця став для нього двохсотим у футболці "МанСіті".

Серхио Агуэро

Надалі гра дещо заспокоїлася, проте підопічні Хосепа Гвардіоли продовжували контролювати хід поєдинку.

Лише останньої 10-хвилинки в "синіх" стало щось виходити спереду.

Дебют другого тайму знову був за "містянами". На 50-й хвилині Агуеро пробачив супернику, не реалізувавши відвертий "буліт".

Однак через 5 хвилин Серхіо зробив дубль і зняв усі питання про переможця матчу 2:0.

У час, що залишився в чемпіона Англії було набагато більше моментів довести рахунок до непристойного, ніж у володаря Кубка - реанімувати інтригу.

Офіційний дебют Мауриціо Саррі біля керма "Челсі" вийшов явно невдалим для італійця.

Варто додати, що український легіонер "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко не потрапив у заявку на матч за Суперкубок Англії.

Не виключено, що це пов'язано з можливим продажем Зінченка.