>

Франція виграла чемпіонат світу з футболу

Франція та Хорватія видали один з найрезультативніших фіналів у історії ЧС.

Збірна Франції обіграла Хорватію з рахунком 4:2 у фінальному поєдинку чемпіонату світу з футболу.

У першому таймі глядачі побачили три голи - на автогол Маріо Манджукича "картаті" відповіли забитим м'ячем Івана Перишича.

Автогол Манджукича

Перишич сравнивает счет

Однак потім у ворота хорватської збірної був поставлений пенальті за гру рукою Перишичем - реалізував його Антуан Грізманн.

Гризманн забивает с пенальти

У другому таймі збірні також забили три голи. Спочатку Погба і Мбаппе збільшили перевагу команди до 3 м'ячів. Хорватія відігралася після грубої помилки Уго Льоріса - відзначився Манджукич.

Погба и Мбаппе отмечают четвертый гол в ворота хорватов

Манджукич пользуется ошибкой Льориса и сокращает разрыв в счете

Однак на більше сил у хорватів не вистачило. Франція за рахунок замін утримала переможний рахунок і відсвяткувала перемогу на чемпіонаті світу, ставши дворазовим володарем трофея.

Уперше вони святкували перемогу 20 років тому.