ЧС-2018: збірна Бразилії впевнено вийшла до чвертьфіналу (оновлено)

Пентакампеони в 1/8 фіналу переграли мексиканців 2:0

Сборная Бразилии

На Чемпіонаті світу з футболу в Росії пройшов черговий матч стадії 1/8 фіналу.

П'ятиразові чемпіони світу бразильці за право зіграти у чвертьфіналі зустрічалися з командою Мексики і в домінантному стилі переграли їх - 2:0.

Рівну гру команди демонстрували на полі лише в перші 20 хвилин поєдинку. Саме на цей проміжок часу припадають всі гострі моменти, створені мексиканцями в цьому матчі.

У наступні 70 хвилин на полі було видно лише одну команду - збірну Бразилії. Підопічні Тіте дуже грамотно зіграли тактично, перекривши головну зброю мексиканців - контратаки. А в позиційному веденні наступальних дій футболісти збірної Мексики виявилися не такими добрими.

Своєю чергою пентакампеони з позиції сили створили масу гольових моментів біля воріт Гільєрмо Очоа.

Перший з них реалізував в дебюті другого тайму Неймар - 1:0. Співавтором гольового моменту можна сміливо назвати екс-гравця донецького "Шахтаря" Вілліана.

Зняв усі питання про переможця матчу той-таки Неймар, зробивши на 88-й хвилині гольову передачу на Роберто Фірміно 2:0.

Бразильці в очікуванні вечірнього протистояння Бельгія - Японія, в якому і буде визначено їхнього суперника в чвертьфіналі.