Стаховський вийшов у другий раунд Вімблдону

Українець упустив перевагу 2:0, але все ж обіграв португальця Жоао Соуза.

Український тенісист Сергій Стаховський успішно подолав бар'єр першого раунду Вімблдону.

Про це повідомляє SportArena.com.

Відзначають, що Стаховський доволі впевнено провів перші два сети, не віддавши за цей час жодної подачі. Українець забрав одну подачу суперника в першій партії і дві - в другому, завдяки чому повів у рахунку 2:0.

Для перемоги в матчі Стаховському треба було виграти ще один сет, але в третій партії він несподівано поступився.

Стаховський і Соуза обмінялися ранніми брейками, але при рахунку 5:5 португалець зробив ще один брейк, а потім подав на сет - 7:5. У четвертій партії боротьби не було: українець узяв тільки один гейм, 1:6. Здавалося, що Соуза переламає хід матчу і зробить камбек, але у вирішальний момент Стаховський дотиснув опонента.

У п'ятій партії Сергій зробив один брейк і виграв сет - 6:4, а разом з ним і матч (3:2).

Сергій Стаховський (Україна) - Жоао Соуза (Португалія) 3:2 (6:3, 6:3, 5:7, 1:6, 6:4).

У другому колі Сергій Стаховський зіграє проти Сема Куеррі, 11-ї ракетки турніру.

Нагадаємо, раніше 32-річний Стаховський став переможцем "челленджера" в британському місті Ілклі, вигравши у фіналі в німця Оскара Отте з рахунком 6:4, 6:4.