>

ЧС-2018: у матчі збірних Данії та Хорватії переможець визначився в серії пенальті (Оновлено)

Хорвати стали суперником збірної Росії по чвертьфіналу, перегравши в 1/8 фіналу данців у серії 11-метрових

На Чемпіонаті світу-2018 у матчі 1/8 фіналу збірні Хорватії та Данії в Нижньому Новгороді визначали суперника команди Росії по чвертьфіналу.

Для цього данцям і хорватам довелося зіграти 120 хвилин ігрового часу. Але і вони не виявили переможця.

Рахунок у матчі на 52-й секунді відкрив гравець збірної Данії Матіас Йоргенсен - 1:0.

Через 3 хвилини хорват Маріо Манджукич рахунок зрівняв - 1:1.

Решта 116 хвилин команди провели "сухо". Хоча моменти і біля воріт Каспера Шмайхеля, і біля воріт Даніела Субашича суперники створювали регулярно.

Останній з них виник на 115-й хвилині, коли аргентинський рефері Нестор Пітана справедливо призначив пенальті у ворота збірної Данії. Однак Лука Модрич не зміг переграти Шмайхеля.

З'ясовувати стосунки команди продовжили в серії пенальті, яка перетворилася на справжній голкіперський бенефіс.

З десяти пробитих 11-метрових Субашич і Шмейхель на пару відбили рівно половину. При цьому хорвату вдалося відбити на один більше, ніж данцеві.

Збірна Хорватії з пенальті перемогла данців 3:2 і за право вийти в півфінал мундіалю 7 липня зустрінеться з командою Росії.