>

ЧС-2018: збірна Франції дізналася свого суперника у чвертьфіналі (оновлено)

У 1/8 фіналу команда Уругваю переграла португальців 2:1.

На Чемпіонаті світу-2018 у другому матчі стадії 1/8 фіналу збірна Уругваю здобула перемогу над командою Португалії 2:1.

В красивому та емоційному поєдинку двох абсолютно рівних команд, визначальним чинником стала майстерність одного з лідерів південноамериканської збірної Едісона Кавані.

Його два чудових голи у кожному з таймів вивели уругвайців до чвертьфіналу світової першості.

Необхідно зазначити, що обидві збірні мали гідний вигляд.

Перший тайм залишився за уругвайцями 1:0.

У дебюті другої половини зустрічі португальці зусиллями Пепе зрівняли рахунок 1:1.

Однак через 7 хвилин Уругвай провів кинджальну контратаку, яка завершилася більярдним пострілом Кавані 2:1.

Надалі, збірна Португалії домінувала на полі, але уругвайці вистояли і здобули свою четверту перемогу на Мундіалі.

Своєю чергою, чинні чемпіони Європи залишають турнір.

Додамо, що лідер португальської команди Кріштіану Роналду нічим особливим не запам'ятався.

6 липня о 17:00 в Нижньому Новгороді відбудеться перший чвертьфінальний поєдинок ЧС-2018, в якому зустрінуться команди Франції та Уругваю.