>

ЧС-2018: визначилися дві пари суперників в 1/8 фіналу (оновлено)

У плей-оф зустрінуться збірні Іспанії та Росії, а також Уругваю та Португалії

На Чемпіонаті світу з футболу у Росії визначилися дві пари суперників на стадії 1/8 фіналу.

Нагадаємо, раніше із Групи А в стадію плей-оф вийшли збірні Уругваю (як переможець групи) і Росії.

Їхні суперники визначалися в Групі В.

Перед останнім туром лідерами цієї групи були команди Іспанії та Португалії, які набрали по 4 очки і випереджали на 1 очко іранців. Збірна Марокко була без очок.

Передбачалося, що основна, заочна боротьба за вихід у плей-оф розгорнеться між сусідами-піренейцями.

Португалія була очевидним фаворитом у протистоянні з Іраном.

Збірна Марокко, яка втратила будь-яку мотивацію, тим паче не розглядалася як серйозний суперник для іспанців.

Однак обидва матчі завершилися драматичними нічийними результатами.

Водночас збірна Іспанії уникнула поразки на 90+3 хвилині (2:2) - гол іспанця Яго Аспаса рефері Равшан Ірматов з Узбекистану зарахував за допомогою VAR.

Необхідно зазначити, що нічийний рахунок не влаштовував іспанців, оскільки в паралельному матчі до цієї хвилини португальці вигравали 1:0 у Ірану.

За випадковим збігом, на тій же 90+3 хвилині рефері поєдинку Португалія-Іран парагваєць Енріке Касерес призначив, знову-таки за допомогою VAR, пенальті у ворота португальців, реалізований Карімом Ансаріфардом (1:1).

Необхідно додати, що Кріштіану Роналду у другому таймі за рахунку 1:0 не реалізував 11-метровий, призначений знову-таки за допомогою VAR.

Так, з абсолютною рівністю очок і різницею м'ячів, іспанці отримали перевагу за рахунок більшої кількості забитих м'ячів: шість проти п'яти у португальців.

30 червня в Сочі пройде поєдинок Уругвай - Португалія.

1 липня в Москві відбудеться матч Іспанія - Росія.

Оновлення. Іспанія-Марокко 0:1 (проміжне перше місце - у збірної Португалії) 14 хвилина

Іспанія-Марокко 1:1 (перше місце - Іспанія) 19 хвилина

Португалія-Іран 1:0 (перше місце - Португалія) 45 хвилина

Іспанія-Марокко 2:1 (перше місце - Португалія) 81 хвилина

Іспанія-Марокко 2:2 (перше місце - Португалія) 90+3 хвилина

Португалія-Іран 1:1 (перше місце - Іспанія) 90+3 хвилина