>

Стаховський виграв "челленджер" у Великій Британії

Українець повернеться в топ-110 світового рейтингу.

32-річний український тенісист Сергій Стаховський у неділю став переможцем "челленджера" в британському місті Ілклі, вигравши у фіналі в німця Оскара Отте з рахунком 6:4, 6:4.

Це сьомий титул на "челленджерах" для Стаховського й перший від серпня минулого року, коли він став переможцем турніру в Словенії, зазначає "Великий теніс України".

Для перемоги у фіналі українцеві знадобилася 1 година й 18 хвилин. У стартовій партії Стаховський повів з брейком, але потім у впертій боротьбі програв свою подачу. Пізніше Стаховський реалізував прихований сетбол і успішно подав на сет. У другій партії в суперника вже не було шансів на брейк, а українець використав другий брейкпойнт у партії (прихований матчбол), після чого довів зустріч до перемоги на своїй подачі.

Титул в Ілклі дасть можливість Сергію Стаховському поліпшити своє становище в рейтингу та піднятися в топ-110. Цього тижня наш тенісист був сильнішим за Ліама Броді, Кевіна Кінга, Джордана Томпсона і Майкла Ммо.