>

Збірна Іспанії здобула важку перемогу у своєму другому матчі на ЧС-2018 (оновлено)

Єдиний гол Дієго Кости приніс іспанцям мінімальну перемогу над командою Ірану 1:0

На Чемпіонаті світу-2018 в заключному матчі другого туру Групи В на "Казань Арені" збірна Іспанії зустрічалася з командою Ірану.

До поєдинку в активі іспанців було одне очко, а підопічні Карлуша Кейроша набрали в три рази більше.

Виходячи із стратегічних підходів, що склалися в групі, іспанцям необхідно було обов'язково перемагати. Однак мало хто припускав, що протистояння двох різних за стилем і майстерністю команд вийде таким наполегливим.

Необхідно визнати, що іранці нав'язали іспанцям свою тактику. В першу чергу це стосується гри в обороні.

Віддавши ініціативу супернику в центрі поля, футболісти збірної Ірану позбавили іспанців простору на підступах до власного штрафного майданчика.

Жорсткий пресинг приніс свої плоди - за перші 45 хвилин підопічні Фернандо Йерро не створили жодного по-справжньому гольового моменту біля воріт Аліреза Бейраванда.

Трохи краще для іспанців складалися події на полі після перерви. За рахунок досить курйозного голу Дієго Кости на 52-й хвилині збірна Іспанії вийшла вперед 1:0.

Після пропущеного м'яча з'ясувалося, що збірна Ірану може не тільки оборонятися. Підопічні Кейроша навіть забили і рефері спочатку гол зарахував. Однак через хвилину Андрес Кунья з Уругваю, за командою своїх помічників зі студії, гол, на жаль для іранців, скасував.

Надалі на полі тривав спекотний бій. Але іспанцям вдалося утримати переможний для себе рахунок.

Після двох турів в Групі В у двох команд абсолютні показники. Збірні Іспанії та Португалії набрали по чотири очки і мають різницю м'ячів 4-3.

На третьому місці - іранці, у яких залишилося три очки.

Марокканці йдуть без очків і втратили навіть математичні шанси на вихід в пле-офф.

У заключному турі цієї групи 25 червня португальці зіграють з іранцями, а іспанці - з марокканцями.