>

Роналду знову забив на ЧС-2018

Завдяки єдиному голу Криштіану збірна Португалії обіграла марокканців.

На Чемпіонаті світу-2018 матчем збірних Португалії та Марокко стартував другий тур у Групі В.

Завдяки єдиному голу лідера португальської команди Криштіану Роналду, забитому на 4 хвилині, піренейська команда здобула мінімальну перемогу: 1:0.

Переможця цього протистояння вирішила дебютна активність португальців: на полі було видно тільки одну команду.

Варто зазначити, що підопічні Фернанду Сантуша протягом матчу частенько у своїх діях вмикали економ-режим, що дозволяло марокканцям періодично перехоплювати ініціативу і навіть створювати небезпечні моменти.

Однак умілі дії португальців в обороні не дозволили цій африканській команді набрати перші очки на ЧС-2018.

Тим часом збірна Португалії набрала 4 очки і наразі одноосібно очолили Групу В.

Сьогодні о 21:00 суперники португальців по першому туру - іспанці - зіграють з командою Ірану, яка в активі вже має одну перемогу.

Варто додати, що, забивши в дебюті матчу гол марокканця, Криштіану встановив новий рекорд за кількістю голів за національні збірні серед європейських футболістів.

Цей гол став для Роналду 85-м у 152 матчах за збірну своєї країни.

Португальський футболіст на один м'яч обійшов угорця Ференца Пушкаша, який забив 84 м'ячі за 89 матчів, проведених за збірні Угорщини та Іспанії.

У списку кращих бомбардирів збірних за всю історію світового футболу португалець вийшов на чисте друге місце і тепер поступається тільки рекордсмену збірної Ірану Алі Даеї (109 м'ячів у 149 матчах).