>

Відбувся "бронзовий" матч української Прем'єр-ліги

"Ворскла" обіграла "Зорю" 2:0

"Ворскла"

В останньому турі української Прем'єр-ліги полтавська "Ворскла" на домашній арені приймала свого єдиного суперника в боротьбі за бронзові медалі - луганську "Зорю".

Перед очним поєдинком команди розділяли 3 очки, і для того, щоб посісти третє місце, гостям необхідно було перемагати.

У першому таймі, проведеному обома командами в обережній манері, запам'ятався лише один небезпечний момент, але голкіпер "Зорі" Андрій Лунін виграв епізод, коли гравець "Ворскли" Павло Ребенок вийшов на рандеву з Луніним.

Тайм закінчився безрезультатно.

Дебют другої половини матчу залишився за гостями.

Однак футболісти "Ворскли" впоралися з натиском гостей і в середині тайму самі перейшли до активних дій.

Перша ж ешелонована атака полтавчан закінчилася взяттям воріт Луніна. Це Павло Ребенок у штрафному майданчику гостей знайшов передачею партнера по атаці Владислава Кулача, який на 66-й хвилині відкрив рахунок у поєдинку 1:0.

Надалі підопічні Василя Сачка, граючи згідно із результатом, до фінального свистка контролювали перебіг гри.

А на 90+3 хвилині Денис Васін у контратаці встановив остаточний результат 2:0.

"Ворскла" - бронзовий призер чемпіонату України сезону 2017/18.