>

"Баварія" гучно програла у фіналі Кубка Німеччини

Баварці програли "Айнтрахту" 1:3

У Берліні на "Олімпштадіоні" відбувся фінал Кубка Німеччини, в якому зустрілися флагман німецького футболу, чемпіон Німеччини мюнхенська "Баварія" і "Айнтрахт" з Франкфурта.

Перед фіналом пікантності ситуації додавав той факт, що з нового сезону "Баварію" очолить нинішній наставник "Айнтрахта" Ніко Ковач.

Що ж, хорват залишив свій слід у "орлів", вигравши з ними п'ятий в історії клубу Кубок Німеччини.

Рахунок в дебюті зустрічі відкрив форвард "Айнтрахта" Анте Ребич 0:1.

Баварці, зусиллями Роберта Левандовського на 55-й хвилині зрівнюють рахунок 1:1.

Однак "орли" не здригнулися. Також мужньо і дисципліновано захищалися. А маючи попереду швидконогого Ребича, можна було розраховувати на контратаку, яка і відбулася на 82-й хвилині - Анте, як і при дебютному своєму голі в матчі, втік від центральних захисників і холоднокровно переграв голкіпера Свена Ульрайха 1:2.

Баварія навалилася і на 90+6 хвилині пропустила ще одну контратаку. Вийшовши на заміну, Міята Гачіновіч підхопив м'яч у своєму штрафному майданчику і понісся до чужих, вже порожніх воріт, тому що голкіпер баварців Ульрайх пішов в чужу штрафну на розіграш стандарту.

Це була анекдотична ситуація - два гравці "Баварії", як два хорти за зайцем, півполя женуться за Гачіновічем, але не наздоганяють орла. Міят закочує м'яч у порожні ворота 1:3.

Це називається бігти попереду паровоза (гравець & quot; Баварії & quot; біжить вперед, а м'яч міститься ззаду)

Анте Ребич своїм другим голом поставив на коліна не лише Свена Ульрайха, але і всю & quot; Баварію"

А після цього Тоні просто вирішив змитися з стадіона

Але товариші його затримали

На цю ганьбу навіть не хочеться дивитися (Тьяго Алькантара)

Гравці & quot; Баварії & quot; весь матч дивилися на гравців & quot; Айнтрахта & quot; зверхньо (Хаві Мартінес)

Юпп Хайнкес (зліва) в надійні руки передає & quot; Баварію"

Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр вручає Кубок "орлам"