>

На ЧС з хокею відбувся чвертьфінал Канада-Росія

У півфінал вийшли канадці

На Чемпіонаті світу з хокею, що проходить в Данії, стартували матчі чвертьфінальної стадії.

В одній з пар зустрілися збірні Канади і Росії.

Канадці відкрили рахунок на 5-й хвилині, реалізувавши більшість 1:0.

У другому періоді кленове листя повторно реалізували зайвого 2:0. Проте ще до перерви росіяни рахунок зрівняли 2:2.

Наполегливою видалася і заключна третина основного часу матчу. На гол канадця Кайла Турріса росіяни відповіли шайбою Сергія Андронова 3:3.

Гра в наздогони тривала до фінального свистка.

Втретє в матчі збірна Канади вийшла вперед завдяки точному кидку П'єр-Люка Дюбуа 4:3.

І двох хвилин не минуло - Артем Анісімов знову зрівнює рахунок 4:4 і переводить поєдинок в овер-тайм.

У додатковий час нерви міцнішими виявилися у канадців, які знову, втретє, реалізували більшість - шайба на рахунку Раєна О'райллі 5:4.

У паралельному чвертьфіналі зустрічалися американці і чехи. Сильнішою виявилася збірна США 3:2.

У двох інших чвертьфіналах, які пройдуть пізніше, зустрічаються збірні Швеції і Латвії, а також Фінляндії і Швейцарії.