>

"Барселона" сенсаційно пропустила 5 м'ячів від 15 команди чемпіонату Іспанії

Каталонці зазнали першої поразки в Ла Лізі цього сезону

Победители самой "Барселоны"

У рамках передостаннього, 37 туру чемпіонату Іспанії "Барселона" на стадіоні "Сьюдад де Валенсія" зустрічалася зі скромним "Леванте" і непередбачувано програла 4:5.

Так перервалася рекордна безпрограшна серія каталонців у Ла Лізі, яка до звітного поєдинку налічувала 43 матчі і стартувала ще у квітні 2017 року.

Попередній рекорд належав баскам із "Реалу Сосьєдад" (38 матчів) і тримався 38 років.

Також на матчі у Валенсії закінчилися мрії підопічних Ернесто Вальверде пройти чемпіонат Іспанії без жодної поразки.

Про хронологію потрібно також відзначити, що до 56 хвилини "Барса" програвала 1:5.

Однак лише 15 хвилин опісля "блаугранас" майже відігралися - 4:5.

В останні 20 хвилин футболісти "Барселони" прагнули уникнути поразки. Мали вони і гольові моменти. Але Фортуна вирішила покласти край рекордній серії.

Відзначимо відсутність у складі гостей Ліонеля Мессі.

Додамо, що в рамках європейських топ-ліг рекорд "Барселони" поступається досягненням "Мілана", "Баварії" і "Арсеналу".

• Італія: "Мілан" (58 матчів, 1991-1993)
  • Німеччина: "Баварія" (53, 2012-2014)
  • Англія: "Арсенал" (49, 2003-2004)
  • Іспанія: "Барселона" (43, 2017-2018)
  • Франція: "Парі Сен-Жермен" (36, 2015-2016)