>

Стало відомо, що Мессі сказав арбітру в підтрибунному приміщенні в перерві Ель Класіко

Перед самою перервою "блаугранас" залишилися в меншості

За мгновение до гола Лионеля Месси

У неділю в іспанському чемпіонаті відбулося Ель Класіко - матч між каталонською "Барселоною" і мадридським "Реалом".

Поєдинок на "Ноу Камп" закінчився нічиєю 2:2 й ознаменувався нервовим суддівством бригади на чолі з Алехандро Ернандесом.

Зазначимо, перед самою перервою Ернандес ніяк не прореагував на грубий фол гравця "Реалу" Гарета Бейла проти Самюеля Умтіті.

А на 45 + 3 хвилині рефері показав пряму червону картку захисникові господарів Серхі Роберто за значно менше порушення правил. На той час рахунок був нічийний - 1:1. Тим самим арбітр на всю другу половину матчу залишив господарів у меншості.

Ці два епізоди в заключній частині тайму дуже не сподобалися лідерові "Барселони" Ліонелю Мессі, і аргентинець у підтрибунному приміщенні висловив арбітру все, що він думає з цього приводу.

Іспанські журналісти розшифрували слова з розмови Мессі з Ернандесом у перерві матчу.

"Ти - ла*но. Ла*но. Ви завжди робите одне і те саме. Ми виграли лігу, і все на цьому. Але тобі не потрібно віддавати їм перемогу в матчі. Це ла*но", - сказав Мессі.

Арбітр мовчки вислухав докори аргентинця, опустив голову і нічого не відповів.

Додамо, що після поєдинку захисник "Реалу" Серхіо Рамос заявив, що Мессі трохи натиснув на арбітра під час перерви.