>

Визначився суперник "Реала" по фіналу Ліги чемпіонів

Очікуємо вболівальників "Ліверпуля" в Києві

У Римі на "Стадіо Олімпіко" відбувся півфінальний матч Ліги чемпіонів між "Ромою" і "Ліверпулем".

Шанувальникам римської команди складно було розраховувати вдруге поспіль на щасливий випадок, як це сталося на попередній стадії турніру в поєдинку з "Барселоною".

А коли на 9 хвилині грубо помилився півзахисник господарів Раджа Найнгголан, фактично створивши гол у ворота Алісона (0:1), у щасливий випадок уже не вірив практично ніхто.., крім гравців "Роми".

Римська команда двічі відігравалася протягом матчу. У своєму прагненні наздогнати в рахунку суперника підопічні Ді Франческо розвинули такий темп, що до кінця поєдинку їх було не зупинити.

На 86-й і 90+4 хвилинах Найнголлан забиває два голи і виводить "Рому" вперед 4:2. Потрібен був лише один м'яч.