>

Рішення рефері вплинули на результат матчу "Інтер" – "Ювентус"

Арбітр Даніеле Орсато тричі за матч вдавався до системи відеодопомоги арбітрам

Спаллетти (слева) и Аллегри

У центральному матчі 35-го туру чемпіонату Італії між міланським "Інтером" і туринським "Ювентусом", який мав вирішальне значення в боротьбі за "скудетто", рефері поєдинку Даніеле Орсато тричі за матч вдавався до системи відеодопомоги арбітрам (VAR).

Спочатку Орсато в спірному епізоді на 13-й хвилині зарахував гол туринця Дугласа Кости 0:1.

Через 5 хвилин арбітр в ще більш дискусійному моменті показав пряму червону картку гравцеві господарів Матіасу Веcіно, тим самим змусивши підопічних Лучіано Спаллетті понад 70 хвилин грати в чисельній меншості.

А на 6-й компенсованій хвилині першого тайму Орсато, вдавшись до VAR, скасував гол гравця "Ювентуса" Блеза Матюїді.

У другому таймі Орсато був менш помітний. Однак від цього драматизм поєдинку тільки зріс.

В першу чергу заблищали гравці "Інтера".

Спершу капітан команди Мауро Ікарді на 52-й хвилині зрівняв рахунок 1:1.

А на 65-й хвилині автогол захисника гостей Андреа Барцальї вивів господарів вперед 2:1.

Однак до перемоги "Nerazzurri" не вистачило якихось п'яти хвилин.

На 87-й хвилині гол оформив Хуан Куадрадо 2:2.

А на передостанній хвилині Гонсало Ігуаїн вдруге вивів "Стару синьйору" вперед в цьому матчі 2:3.

Що ж, врятувати матч "Ювентус" зумів. Чи зуміє врятувати чемпіонат? Адже в передостанньому турі підопічних Массіміліано Аллегрі чекає ще одне випробування - виїзний матч з півфіналістом нинішньої Ліги Чемпіонів римською "Ромою".

Віннету-"Твердий погляд" (Мауро Ікарді 1:1)

А чому в мене такі великі вуха? (Мауро Ікарді)

А одного разу я о-о-ось таку рибу витягнув (Гонсало Ігуаїн 2:3)

Нарешті прийшов час помірятися лобами (Ігуаїн і Джанлуїджі Буффон)