>

"Атлетіко" героїчно відстояв нічию в Лондоні в першому півфінальному матчі Ліги Європи

Завершився перший раунд півфінальних протистоянь у Лізі Європи

Відбулися перші матчі 1/2 фіналу другого за значущістю турніру для європейських футбольних клубів - Ліги Європи.

Особливий цікавим був матч у Лондоні, в якому "Арсенал" приймав мадридський "Атлетіко".

Поєдинок на "Емірейтс" мав підтекст - це був останній домашній матч Арсена Венгера біля керма "канонірів" на європейській арені.

І слід визнати, проводи француза вдалися. Передусім завдяки суперечливому рішенню рефері поєдинку Клемана Турпена видалити вже на 10-й хвилині за дві жовті картки гравця "Атлетіко" Шиме Врсалько.

У цьому епізоді Турпен, який, до речі, за збігом обставин є співвітчизником Венгера, продемонстрував, що він добре знає правила гри, проте абсолютно не розуміє її духу.

Тож гості на довгі 80 хвилин залишилися в меншості.

Через пару хвилин французький рефері закріпив свої дії, видаливши з лави запасних головного тренера гостей Дієго Сімеоне.

І "каноніри" почали бомбардувати захисні бастіони "Атлетіко". Не злічити небезпечних моментів біля воріт Яна Облака, створених за ці хвилини підопічними Венгера.

Питання полягало в одному: коли вичерпаються сили "матрацників"?

Однак парадокс полягає в тому, що в заключні чверть години першого тайму підопічні Сімеоне виглядали активнішими і гострішими від суперника.

Друга половина зустрічі вже більше скидалася на дорогу з одностороннім рухом.

Сили гравців "Атлетіко" вичерпувалися повільно, немов піщинки в годиннику, але напевне.

А коли француз (ще один) Александр Ляказетт на 61-й хвилині вивів господарів уперед 1:0, багатьом здалося, що іспанській армаді не уникнути розгрому.

Іншої думки були гравці "Атлетіко". Окопавшись біля свого штрафного майданчика, підопічні Дієго Сімеоне героїчними зусиллями зберігали прийнятний для себе результат. На більше гості не розраховували.

І тут, як грім серед ясного неба, відбувся гол на 83-й хвилині у ворота "Арсеналу" зусиллями знову-таки француза Антуана Грізманна - 1:1.

Це був шок. До речі, і для однієї, і для іншої команди.

За інерцією "каноніри" намагалися навалом забити переможний м'яч, але гості стояли насмерть.

Через тиждень у Мадриді відбудеться другий акт цієї драми.

У другому півфінальному матчі французький "Марсель" за рахунок голів у кожному з таймів зумів домогтися комфортної переваги над австрійським "Зальцбургом" 2:0.