>

Визначився суперник "Манчестер Юнайтед" у фіналі Кубка Англії

Лондонський "Челсі" обіграв "Саутгемптон" 2: 0 і став другим фіналістом Кубка Англії

На "Вемблі" відбувся другий півфінальний матч Кубка Англії, в якому зустрічалися лондонський "Челсі"   та "Саутгемптон".

Попри переконливий рахунок, перемогу "пенсіонери" здобули аж ніяк не буденну.

Якщо в першому таймі на полі було видно тільки одну команду, то друга половина зустрічі тривала двобічно гостро.

При цьому парадоксально, що "Челсі" досяг вирішальної переваги в рахунку саме після перерви.

Безумовно, на характер поєдинку в другому таймі вплинув швидкий гол Оливьє Жиру, забитий французом через 30 секунд після відновлення гри 1: 0.

Пропущений гол розкріпачив підопічних Марка Хьюза. "Святі" стали діяти більш творчо, і, як наслідок - біля воріт Вілі Кабальєро стали виникати не просто небезпечні, а гольові моменти. В одному епізоді тільки нерішучість рефері Мартіна Аткінсона, який не зарахував чистий гол "святих", дозволила підопічним Антоніо Конте перевести матч в ендшпіль з мінімальною перевагою.

Навіть коли вийшов на заміну Альваро Мората своїм першим же дотиком на полі на 82-й хвилині подвоїв рахунок, гравці "Саутгемптоні" не залишали спроб переламати хід поєдинку.

19 травня на нас чекає класичне протистояння "Манчестер Юнайтед"  і "Челсі" у фіналі Кубка Англії.