Українське "Ель Класіко" - локомотив усього спортивного вікенду.

Пропонуємо вашій увазі головні спортивні події вікенду.

Футбол.

Україна. "Шахтар""Динамо".

За шість турів до закінчення чемпіонату України в Харкові на стадіоні "Металіст" відбудеться українське "Ель Класіко" - "Шахтар" - "Динамо".

У разі перемоги "гірників" питання про чемпіона країни буде практично вирішене - за п'ять турів до фінішу чемпіонату ліквідувати відрив у 9 очок буде нереально.

У разі успіху киян боротьба розгорнеться з новою силою.

Поєдинок відбудеться 14 квітня (сб), початок - 17:00.

Іспанія. "Барселона""Валенсія".

Зустрічаються перша і третя команди Ла Ліги.

Цікаво, як зустрінуть на "Ноу Камп" "Барселону" вболівальники "блаугранос" після принизливої поразки команди в Римі в матчі Ліги Чемпіонів (0:3) і вильоту з турніру.

Крім того, на кону стоїть "вічний рекорд" іспанського чемпіонату, встановлений у сезонах 1979/80 клубом "Реал-Сосьєдад" - 38 матчів поспіль без поразок (21 перемога, 17 нічиїх).

"Барселона" після перемоги над "Леганесі" (3:1) в матчі попереднього туру чемпіонату Іспанії повторила досягнення басків (31 перемога, 7 нічиїх).

Чи зуміють підопічні Ернесто Вальверде стати одноосібними рекордсменами?

Поєдинок відбудеться 14 квітня (сб), початок - 17:15.

Італія. "Лаціо""Рома".

Дербі "Вічного міста". Команди борються за зону Ліги Чемпіонів, набравши однакову кількість очок (60) і ділять третю і четверту сходинки в турнірній таблиці. На "п'яти" їм наступає "Інтер" (59).

Поєдинок відбудеться 15 квітня (нд), початок - 21:45.

Франція. "ПСЖ""Монако".

Зустрічаються чемпіон Франції минулого року і без п'яти хвилин чемпіон Франції року нинішнього.

Монегаски займають друге місце в поточному розіграші, однак зона Ліги Чемпіонів їм досі не гарантована.

Поєдинок відбудеться 15 квітня (вськ), початок - 22-00.

Формула 1. 3-й етап чемпіонату світу - Гран-прі Китаю.

Чи зуміє 4-разовий чемпіон світу німець Себастьян Феттель, який представляє "Скудерію Феррарі", здобути третю поспіль перемогу в нинішньому сезоні, чи іншому 4-разовому і діючому чемпіону, британцеві Льюїсу Гемілтону на "Мерседесі" вдасться перервати переможну ходу Феттеля.

Старт гонки - 15 квітня (нд) о 09:10.